Nezáväzný
dopyt
TRENDLINE-CASSETTE-montář-strop-2-e1652963532989

Markízy

TOPLINE-PLUS-spouštěcí-volán-2-e1652963393170

Markízy

TOPLINE-CASSETTE-montáž-strop-e1652963559524

Markízy

csm_Offene-Markisen-SELECT-S8130-STOBAG_485e0f7375

Markízy

Darca tieňa

Doplňte svoju terasu alebo balkón o štýlovú markízu z našej ponuky a užite si oázu pohody.

Otvorená markíza

Otvorené markízy sú pre svoju jednoduchosť a spoľahlivosť hojne využívané v komerčnej sfére. Otvorená markíza je populárnym systémom tieniacej techniky pre hotely, kaviarne, reštaurácie a iné. Ich hlavnou výhodou markízy je nízka obstarávacia cena. Vďaka špeciálnej kombinácii ramien a konzol je možný výsuv až do 7 metrov. Otvorenú markízu môžete umiestniť aj pod balkónom a odkvapom alebo ju doplniť o baldachýn a zaistiť si tak príjemné tienenie aj pred zapadajúcim slnkom.

Polokazetová markíza

Ramená markízy zostávajú odkryté, horná časť markízy vrátane látky je však zakrytá elegantnou strieškou, ktorá plynule nadväzuje na zasunutý predný profil. Výhodou oproti kazetovej markíze je najmä v nižšej cene. Navyše pri polokazetovej markíze, rovnako ako otvorených markíz, použiť systém prekrížených ramien. Markízu dodávame štandardne s elektrickým pohonom, je však možné vyrobiť ovládanie na kľučku, prípadne doplniť inteligentným systémom a senzormi.

Kazetová markíza

Kazetové markízy z našej ponuky sú prémiovou kategóriou markíz s kĺbovým ramenom. V uzavretej polohe sú markíza a kĺbové ramená úplne zasunuté do kazety, takže sú bezpečne chránené pred všetkými živlami. Kazetové markízy sú preto ideálne na použitie na stenách bez strechy alebo stavbám, ktoré sú vystavené poveternostným vplyvom. Vzhľad markízy môžete vybrať z viac ako 200 farieb RAL a 1000 tkanín, ideálne sa tak prispôsobí akémukoľvek designu stavby. Látky sú odolné voči poveternostným vplyvom a odpudzujú nečistoty. Markízy sú štandardne ovládané rádiovým motorom, na prianie zákazníka je možné ich vybaviť riadiacimi jednotkami, senzormi alebo ovládaním pomocou kľučky.

Potrebujete s niečím poradiť alebo máte záujem o cenovú ponuku?
Napíšte nám a my sa Vám ozveme!